fbpx
Detské krízové centrum Náruč bolo spustené do prevádzky začiatkom roku 2000. Zrekonštruovaná a zásadným spôsobom upravená budova bývalej školy a materskej škôlky postavenej v 30-tych rokoch minulého storočia je odvtedy v nepretržitej 24/7 prevádzke. Za ten čas tu našlo bezpečné útočisko a pomoc už 700 detí a 70 rodičov s deťmi. A hoci sa o vonkajšie i […]

Detské krízové centrum Náruč bolo spustené do prevádzky začiatkom roku 2000. Zrekonštruovaná a zásadným spôsobom upravená budova bývalej školy a materskej škôlky postavenej v 30-tych rokoch minulého storočia je odvtedy v nepretržitej 24/7 prevádzke. Za ten čas tu našlo bezpečné útočisko a pomoc už 700 detí a 70 rodičov s deťmi. A hoci sa o vonkajšie i vnútorné priestory celých 23 rokov priebežne staráme, je pri každodennom využívaní potrebné jednotlivé časti budovy postupne zrekonštruovať a modernizovať. Tento rok sme sa odhodlali vynoviť kúpeľňu a toaletu na prízemí budovy.

Jedná sa o priestory, ktoré využíva jedna z dvoch rodín (deti s rodičom) vstupujúca do nášho špecializovaného pobytového programu Aby deti nemuseli odísť z rodiny.

Kto z Vás rekonštruoval kúpeľňu vie, že sa jedná o investične náročnú aktivitu, preto si ceníme finančný dar spoločnosti HoReCup, a.s. z Nitry vo výške 690,12 €, vďaka ktorému sa budeme môcť rekonštrukciu spolufinancovať.

  … a v neposlednom rade je pre nás mimoriadne cenné i to, že vďaka tomuto finančnému daru nám budú môcť poukázať nie 1%, ale 2% z poukázaných daní právnickej osoby. Veríme, že ako prvá lastovička budú inšpiráciou i pre iných donorov, ktorí Náruči chcú naďalej pomáhať.

ĎAKUJEME HoReCup, a.s.!

Loading

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)