fbpx
Ako sme už minulý rok avizovali, Náruč v spolupráci so Žilinským samosprávnym krajom organizuje medzinárodnú odbornú konferenciu zameranú na prezentovanie najnovších poznatkov a trendov v práci s deťmi a rodinami ohrozenými násilím s názvom: Pomoc dieťaťu ohrozenému násilím: Spolu dokážeme viac III. Konferencia sa uskutoční vo štvrtok 20. októbra 2022 v Žiline. Program, organizačné detaily i pokyny […]

Ako sme už minulý rok avizovali, Náruč v spolupráci so Žilinským samosprávnym krajom organizuje medzinárodnú odbornú konferenciu zameranú na prezentovanie najnovších poznatkov a trendov v práci s deťmi a rodinami ohrozenými násilím s názvom: Pomoc dieťaťu ohrozenému násilím: Spolu dokážeme viac III.

Konferencia sa uskutoční vo štvrtok 20. októbra 2022 v Žiline.

Program, organizačné detaily i pokyny k prihlasovaniu zverejníme neskôr, ale už teraz si môžete rezervovať termín vo Vaších kalendároch 😉

Tešíme sa na stretnutie a veríme, že sa budeme môcť v plnom počte očakávaných cca 120 účastníkov stretnúť po troch rokoch osobne. Konferencia má totiž okrem prezentovania nových informácií, poznatkov či praktických inšpirácií zo Slovenska a Čiech i ašpiráciu vytvárať priestor na osobné stretnutia, sieťovanie a vzájomné zdieľanie sa profesionálov pracujúcich s deťmi.

Záznamy príspevkov z predchádzajúcich dvoch konferencií nájdete na našom webe. Pre zobrazenie videí z roku 2019 klik TU. To najzaujímavejšie z našej prvej konferencie konanej v roku 2017 nájdete zase TU.

Loading

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)