fbpx
Na zasadnutí valného zhromaždenia nášho občianskeho združenia sme schválili zmenu stanov zohľadňujúcich to, kam sa Náruč za posledné roky posunula. V tretí júnový deň sa konalo valné zhromaždenie nášho občianskeho združenia. 18 z 26 členov bilancovalo činnosť Náruče a zmeny, ku ktorým sme za posledné roky dospeli prirodzeným vývojom (pozrite Aktuality, kde postupne zverejňujeme všetky […]

Na zasadnutí valného zhromaždenia nášho občianskeho združenia sme schválili zmenu stanov zohľadňujúcich to, kam sa Náruč za posledné roky posunula.

V tretí júnový deň sa konalo valné zhromaždenie nášho občianskeho združenia. 18 z 26 členov bilancovalo činnosť Náruče a zmeny, ku ktorým sme za posledné roky dospeli prirodzeným vývojom (pozrite Aktuality, kde postupne zverejňujeme všetky novinky v našej činnosti).

Nedávna rezignácia Ivana Leitmana, zakladateľa a výkonného riaditeľa občianskeho združenia na post štatutára, „nové“ pracovisko, ktoré sme v r. 2016 založili ako aj viaceré zmeny v práci detského krízového centra či oboch našich poradenských centier sa odrazili i v zmene našich stanov.

Valné zhromaždenie zvolilo i členov Správnej rady, ktorými sa na nasledujúce 5-ročné obdobie stali: Ing. Miroslava Bendžalová – predsedníčka, Mgr. Jana Braciníková, Mária Leitmanová, Mgr. Ivan Leitman, Mgr. Ľuboslava Kvasnicová, PaedDr. Melánia Španiová.

6-členná Správna rada Náruče zasadala ešte v ten istý deň a s účinnosťou od 3.6.2021 menovala do funkcie výkonného riaditeľa občianskeho združenia, ktorý je štatutárom Náruče, Mgr. Róberta Braciníka (Riaditeľa DKC Náruč).

 4,157 všetkých zhliadnutí,  3 zhliadnutí dnes

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)